• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bay Girişimci
#1
Bir girişiminiz mi var ? Yada anlatmak istediğiniz Bir Başarı Öykünüz mü var ?
Bunları paylaşarak girişimcilik sektöründe bulunan arkadaşlara neden tecrübelerinizden bahsetmeyesiniz ?

[Image: logo-forum.png]

Peki nedir bu baygirisimci.com ?

Girişimcilik dünyasını ele alarak bu dünyada yapılan girişimlerin , projelerin , fikirlerin , başarı öyküleri gibi alanlarda paylaşımlar yaparak girişimcilik sektörünü büyütmeyi amaçlayan bir web platformudur.

Yaşanılan girişimcilik tecrübeleri veya başarı öyküleriniz de ki deneyimlerinizi paylaşmanızı sağlıyor ve bu sayede bu sektöre adım atmaya başlayan arkadaşlara paylaşılan tecrübe , deneyimler sayesinde onların daha da girişimcilik üzerine bilgi sahibi olmalarını hedefliyoruz.

Ana konumuz girişimcilik üzerine olan web platformumuzda , aynı zamanda kişisel gelişim , kariyer , işletme , bilim gibi kategorilere de yer vermekteyiz.

İyi güzel ama ben bu platformda neden bulunayım ?

Girişimcilik sektörü hızla büyüyen ve büyük ilgi gören bir sektör haline gelmiştir. Böylesi bir sektörde bulunarak , girişimcilik üzerine adım atmak isteyen girişimci adaylarına bilgi paylaşımında bulunmak , onların daha iyi bilinçlenmesi , yaşanılan tecrübe , yapılan hatalar gibi konularda yardımcı olmak onlar için önemli bir değere sahiptir. O halde bu sektörde bulunan , bulunmak isteyenlere paylaşımlarda bulunmak istemezmiydiniz ?

Bay Girişimci gönüllü ekip arkadaşını arıyor

Bay Girişimci ailesine sende katıl !
Baygirisimci.com gönüllü olarak yardımcı olacak ekip arkadaşları arıyoruz. Sende bende artık biryerden başlamalıyım diyorsan , bu sektörde bulunanlara paylaşımlarda bulunarak destek olmak istiyorsan hemen iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsin.

Startup kavramı ülkemizde pek bilinmeyen bir kavramdır. Yabancı kökenli olan bu kelimeye halk olarak pek aşina sayılmayız. Startup nedir aslında bir tür girişimcilik türüdür. Herhangi bir pazarda veya sektörde yenilikçi bir ürün üreterek yapılan girişimcilik olarak tanımlanabilir.
  Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)