• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilgi Verici Bir Site
#1
Slot oyunlarına giriş program isteyen müşteriler tarayıcılarına sitenin güncellenen adresini yazmalı. Güncel adres vasıtası ile olabildiğince basit bir olarak ana sayfaya giriş yapılır.
Opera ya da Google Chrome tarayıcısına sitenin son giriş adresini yazın.
Betvoy giriş adresi üzerinden ana sayfaya ulaşım sağlayanlar sitenin en üst bölümünde yer alan giriş butonuna tıklamalı.
Giriş butonuna tıkladıktan ileride sahip bulunduğunuz kullanıcı isminiz ve şifrenizle üye girişinde bulunun.
Site ana sayfasının en üst evresindeki slot butonuna tıklayarak oyunları denemeniz olası olacak.
Şimdilik üye değilseniz ana sayfanın derhal üst evresindeki kayıt ol butonuna tıklayın. Kayıt ol butonuna tıklayanların karşısına mini ekranda kayıt formu gelir.
Kayıt formunda yer alan verileri kusursuz bir olarak yalan beyanda bulunmadan doldurmanız şart.
Bütün verileri doldurduktan ileride hesap açma prosedürlerinizi gerçekleştirin. Mail adresinize site doğrultusundan link gönderilir. Gönderilen linke tıklayıp hesap aktivasyonunu tamamlayın. Sonrasında yatırımlarınızı kullanıcı adı ve şifrenizle para yatırma sayfası üzerinden gerçekleştirin.
Betvoy Canlı Slot Oyunları
First Person Baccarat, First Dragon Tiger, Mega Ball, Crazy Time, Bet On Teen Patti, Live Roulette Patti, Live Turkish Roulette, Texas Holdem Bonus Poker gibi fazlası oyuna katılma talihiniz olur. Oyun kurallara her vakit uğruna uyum sağlamanız şart. Doğru strateji uygulayarak kazanma talihinizi arttırma talihiniz olur.
Poker; Canlı slot oyunları arasında yer alan poker oyunlarında kullanıcıların hedefi dağıtılan kartlarla en iyi beşliyi üretmek. 52 kart destesi ile oynanan oyunlarda renkli kartların sayısal değeri eşit olarak kabul edilir. Saat tarafında ilerler.  Katılımcılar maksimum girişlerde bulunduktan ileride oyunlar başlatılır.
Rulet; Rulet oyununda 1 ile 36 arasında rakamlar üstüne giriş yapar. Kırmızı ve kara sütunlar üstüne de girişlerde bulunma talihiniz olacak. Rulet oyununa giriş program adına canlı slot butonuna tıklayın. Canlı slot butonuna tıkladıktan ileride rulet oyunlarını deneyebilirsiniz. Çark krupiyerler doğrultusundan döndürülür. Çark sizin giriş yaptığınız sayı üzerinde durursa kazanma talihi elde edersiniz.
Blackjack; Blackjack oyunlarında kullanıcıların hedefi dağıtılan kartlarla 21 miktarını elde etmek. Oyun kurallarına uyum sağlayanlar yüksek kar elde eder. Müşteriler üye girişinde bulunup hesaplarına yatırım yaptıktan ileride blackjack oyunlarına katılım sağlar.  21 miktarını geçtiğinizde otomatik olarak yitirmiş sayılırsınız.
  Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)