Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  

Search Forums(Advanced Search)

Forum Statistics
» Members: 10,225
» Latest member: x7qcdel391
» Forum threads: 1,112
» Forum posts: 1,113

Full Statistics

Online Users
There are currently 80 online users.
» 1 Member(s) | 76 Guest(s)
Bing, Google, Yandex

Latest Threads
SaglamOglu | Profesyonel ...
Forum: My Forum
Last Post: neleroluyo
11 hours ago
» Replies: 0
» Views: 11
İstanbul Evden Eve Nakliy...
Forum: My Forum
Last Post: meliketatar
Today, 02:27 AM
» Replies: 0
» Views: 14
Vetta Moda Online Satış S...
Forum: My Forum
Last Post: meliketatar
Today, 12:48 AM
» Replies: 0
» Views: 15
Bakırköy Diş Hekimi Öneri...
Forum: My Forum
Last Post: meliketatar
Yesterday, 09:50 PM
» Replies: 0
» Views: 15
İstanbul iPhone Tamiri Fi...
Forum: My Forum
Last Post: meliketatar
Yesterday, 01:03 PM
» Replies: 0
» Views: 19
Cafe Masa Sandalye Satış ...
Forum: My Forum
Last Post: meliketatar
Yesterday, 04:21 AM
» Replies: 0
» Views: 18
Ücretsiz Online Eğitim Si...
Forum: My Forum
Last Post: meliketatar
01-14-2021, 11:09 PM
» Replies: 0
» Views: 16
Vice Roleplay Forumu
Forum: My Forum
Last Post: meliketatar
01-14-2021, 07:23 PM
» Replies: 0
» Views: 18
Diyarından Organik Mayıs ...
Forum: My Forum
Last Post: neleroluyo
01-14-2021, 06:57 PM
» Replies: 0
» Views: 15
Dekoratif Tuğla Satış Sit...
Forum: My Forum
Last Post: meliketatar
01-14-2021, 12:25 AM
» Replies: 0
» Views: 26

 
  SaglamOglu | Profesyonel Web Tasarım - Video Tanıtımları
Posted by: neleroluyo - 11 hours ago - Forum: My Forum - No Replies

Saglamoglu.com sitemiz olarak, çeşitli alanlarda en uygun fiyatlarla kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz birkaç alana örnek vermek gerekirse;
·      Sınırsız ve limitsiz hosting paketleri (SSL Sertifikası hediyemizdir.)
·      Profesyonel Web Tasarımları
·      Uygun fiyatlı Google reklamları
·      Video Tanıtımları
·      BT Danışmanlığı
Neden Biz?
Yılların tecrübesiyle yaptığımız işlerimizi, tamamen müşteri odaklı bir şekilde en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız.  
Ekip olarak, her zaman müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı misyon edindik, herhangi bir sorununuz olduğunda ekibimizle 7/24 iletişim kurabilir, sorununuzu çözümleyebilirsiniz.
Ayrıca blog bölümünden tamamen ücretsiz bir şekilde verdiğimiz hizmetler ve çeşitli alanlar hakkında uzman yazarlar tarafından hazırlanmış içeriklere ulaşabilirsiniz.
Yüzlerce referanslarımızı web sitemiz üzerinden görüntülebilirsiniz.
Bu hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla yararlanmak için tek yapmanız gereken web sitemizi ziyaret etmek!

[Image: vKkDq5.jpg]


  İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması
Posted by: meliketatar - Today, 02:27 AM - Forum: My Forum - No Replies

Taşınma işlemi bireyler için zorlu bir süreçtir. Eşyaların toplanmasından ve kolilere yerleştirilmesinden ziyade farklı alanlara taşınması işlemi bireylerin çoğu zaman kendi başlarına halledemeyeceği kadar ağır bir yüktür. Bu noktada devreye giren nakliye şirketleri sunduğu farklı hizmetlerle bireylere yardımcı olmaktadır. İstanbul evden eve nakliyat firması olan Güleryüz Nakliyat, taşınma işlemlerinizde son teknoloji cihazları ile sizlere yardımcı olmakta, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Özellikle İstanbul gibi yoğun bir şehirde taşınmanın zorluğunu bir nakliyat firması ile paylaşmanız sizler için büyük bir kolaylık sağlayacaktır. İstanbul nakliyat firması Güleryüz Nakliyat profesyonel ekibi ve gerekli araçları ile nakliye işlemlerinizde sizler için kolaylık sağlamaktadır.

Günümüzde iş gereği taşınma işlemleri oldukça fazladır. Bireylerin iş değiştirmesi ve bu sebeple bulundukları konumlardan taşınması gerektiğinde başvurdukları nakliyat firmaları eşyaların güvenli bir şekilde hasar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. İstanbul nakliye firmaları içerisinde yer alan ve sektördeki tecrübeleri doğrultusunda müşterilerine kaliteli hizmet sunan Güleryüz Nakliyat, güvenli ve hızlı nakliyat hizmetleri için gerekli ekipman ve araçlara sahip, profesyonel kadrosu ile işinde uzmanlaşmış bir firmadır. Firmanın nakliye hizmetlerinden faydalanmak ve firma hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için www.guleryuznakliyat.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Güvenilir, tecrübeli, donanımlı ve işinde başarıya ulaşmış bir firma ile çalışmak gözünüz arkada kalmadan işlemlerinizin hallolmasını sağlayarak sizlere kolaylıklar sunmaktadır.


  Vetta Moda Online Satış Sitesi
Posted by: meliketatar - Today, 12:48 AM - Forum: My Forum - No Replies

Giyim sektörü temel ihtiyaçlardan biri olan giyinme ihtiyacına yönelik oluşturulmuş ve zaman içerisinde moda faktörüne bağlı olarak geliştirilmiş bir sektördür. Sektör zamanla online platforma taşınmış ve farklı ürünlere sahip firmalar site kurarak ürün tanıtım ve satışlarını bu platformdan yapmaya başlamıştır. Ucuz kadın giyim siteleri genelde en fazla tercih edilen sitelerdir. Kadınların alışverişe olan düşkünlüğü nedeni ile giyim sektöründe en gelişmiş kategorilerden biri olan kadın giyim gösterilebilmektedir. Özellikle yeni sezon kadın giyim ürünlerini satışa sunan siteler daha fazla rağbet görmekte bu sitelerden birine de Vetta Moda ev sahipliği yapmaktadır.

Vetta Moda, kadın giyim sektöründeki başarılı hizmetleri ve kaliteli ürünleri ile sektörde tercih edilen başarılı bir firmadır. Tecrübeli ve gelişime açık yapısı ile modayı yakından takip eden ve yenilikleri bünyesine katarak sürekli ürünlerini güncel tutan firma, uygun fiyatları ile her bütçeye hitap etmektedir. Vetta Moda internet platformu üzerinden satışlarını www.vettamoda.com web sitesi aracılığı ile sağlamakta, bu site üzerinden müşterilerine ürün ve fiyat bilgisi sunmaktadır. Müşterilerin beğendikleri ürünleri kolayca sipariş verebileceği bu platform sayesinde kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere erişim kolaylaşmaktadır. Modayı yakından takip eden, yenilikçi, gelişime açık ve vizyon sahibi yapısı ile en kaliteli ürünleri en iyi fiyatlarla müşterisine sunan Vetta Moda, hizmetlerini her geçen gün daha iyi bir hale getirmektedir.


  Bakırköy Diş Hekimi Önerileri
Posted by: meliketatar - Yesterday, 09:50 PM - Forum: My Forum - No Replies

Ağız ve diş sağlığında yapılacak işlemler için tercih edilen doktorlar veya ağız ve diş sağlığı merkezleri, hastalar açısından steril ve gelişmiş olmalıdır. Dentisland Diş Sağlığı Grubu, 2013 yılından bu yana devamlı geliştirdiği teknolojik cihazları ve tedavi yöntemleri ile hastalarına en iyi şekilde hizmet vermektedir. İlk şubesini 2013’de Bakırköy diş hekimi, diş sağlığı merkezi olarak açan firma zaman içerisinde nitelikli kadrosunu ve imkanlarını genişleterek ikinci şubesini de açmıştır. Dentisland 2018 yılında açtığı ikinci şubesi Kadıköy diş hekimi çalışanları ile hastalarına daha etkili hizmetler sunmaya başlamıştır. Ağız ve diş sağlığı alanında yaşanan teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yenilikleri yakalamayı hedeflemektedir.

Birçok hastalığın ilk etapta vücuda alındığı yer olan ağız bölgesi, sağlık açısından oldukça önemlidir. Ağız ve diş bakımının doğru şekilde yapılması, diş hastalıklarının doğru bir tanı ile etkili bir şekilde tedavi edilmesi hastalar açısından önem oluşturmaktadır. Dentisland yapılması en zor işlemlerden biri olan implant tedavisini hastalarına en son teknoloji ve en son gelişmelerle kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Bakırköy implant ve Kadıköy implant tedavileri için hastaların ziyaret edebileceği şubeler, her hastası ile özenle ilgilenmekte ve yapılması gereken her işlemi kaliteli bir şekilde hastaya uygulamaktadır. Ağız ve diş sağlığınız için en iyi hizmeti sunan firmaya www.dentisland.org web sitesi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.


  İstanbul iPhone Tamiri Firması
Posted by: meliketatar - Yesterday, 01:03 PM - Forum: My Forum - No Replies

Yaygın bir kullanıma sahip olmakla beraber sorun yaşandığında halledilmesi en zor işlemlere sahip olan telefon markası iPhone tamir ve kırık cam yapma gibi işlemler için gidilen servisin güvenilir oluşu çok önemlidir. Müşterilerin güvenebileceği ve çözümü ayaklarına kadar getirip hızlıca sonuçlandırabileceği Cepciniz firması, yeni nesil bir hizmet sağlayarak tamir işlemlerini müşterilerinin ev veya işyerlerinde yaparak 20 dakika gibi kısa bir sürede çözüm sunmaktadır. iPhone servis İstanbul olarak hizmet sağlayan firma ekran kırılması ve diğer iPhone problemleri için işinde tecrübeli kişiler ile çalışmaktadır. Bu noktada müşterilerine karşı güven oluşturan ve sık sık tercih edilen firma, zamandan kaybetmenizin de önüne geçer.

Zaman kavramı günümüzde önemli konulardan biridir. Çoğu zaman çalışmaktan kafasını kaşımaya vakit bulamayan insanlar yaşadıkları diğer problemleri çözebilmek adına işlerinden zaman ayırmak durumunda kalırlar. Ancak bu her zaman mümkün değildir. İşte bu noktada Cepciniz devreye girerek iPhone ekran değişimi ve diğer iPhone problemlerinin tamiri için ayağınıza kadar hizmet getirmektedir. Ev ve işyerinizde yapılabilecek olan bu hizmet sayesinde telefonunuza 20 dakika içerisinde daha sağlam bir şekilde kavuşur ve işlerinizin aksamasının önüne geçerken zaman ayırmak zorunda da kalmazsınız. Etkili ve hızlı çözümlere ulaşmak ve firma hakkında detaylı bilgi almak için www.cepciniz.com web sitesiniz ziyaret edebilir, firma ile iletişim kurarak hizmet satın alabilirsiniz.


  Cafe Masa Sandalye Satış Sitesi
Posted by: meliketatar - Yesterday, 04:21 AM - Forum: My Forum - No Replies

En sık kullanılan sosyal yaşam alanlarından biri olan cafeler farklı dekorasyon ve dizaynları ile kendilerine özgü alanları yansıtmaktadır. Cafelerin dekorasyonunda kullanılan cafe masa sandalye modelleri, cafenin konseptine göre değişiklik göstermekte olan ürünlerdir. Her cafe kendi konseptine uygun masa sandalye modelleri ile özgün tarzını yaratmakta ve müşterilerine hitap eden özgür alanlar sunmayı amaçlamaktadır. Forms Mobilya, mobilyacılık sektöründe verdiği hizmetlerde farklı yaşam alanları için farklı ürün çeşitleri sunmaktadır. Cafe, ofis, otel, okul, villa ve bahçe gibi mekanlara özgü mobilya tasarımları ile her alana hitap eden firma üretimlerini teslimat bölgesine yakın olacak şekilde en yakın imalathanesinde uygun nakliye ve cafe masa sandalye fiyatları ile yapmaktadır.

Yaşam alanlarınız için en marjinal tasarımlara sahip olmak ve içinizdeki ruhu yansıtmak için özgün modelleri bulabileceğiniz Forms Mobilya, sektördeki tecrübeleri ışığında müşterilerine kalite bir hizmet sunma hedefindedir. Farklı alanlar için kullanışlı ve şık tasarımlı masa sandalye ve ofis mobilyaları ile müşterilerine geniş ürün yelpazesinde seçenek sunabilmektedir. Ofis mobilyaları fiyatları ve cafe masa sandalye fiyatları açısından ve bu ürünlerin nakliyesi açısından en uygun maliyetleri çıkaran firma müşterilerine bu konuda iyi fırsatlar sunmaktadır. En iyi kalitede uygun fiyatlı mobilya seçenekleri için www.formsmobilya.com web sitesiniz ziyaret edebilir, talep ettiğiniz ürünler hakkında detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.


  Ücretsiz Online Eğitim Sitesi
Posted by: meliketatar - 01-14-2021, 11:09 PM - Forum: My Forum - No Replies

Teknoloji sayesinde insanların öğrenmeye ve öğretmeye olan merakı artmış bunun için internet ağında pek çok platform geliştirilmiştir. Yeni konular hakkında bilgi sahibi olunabilecek ve öğrenilen bilgilerin başkalarına da aktarılmasına imkân sağlayan online etkinlik sitesi platformları, kullanıcılara farklı deneyimler sunabilmektedir. Bu platformlardan biri olan Camp.US 2018 yılından bu yana sürekli olarak gelişen ve yenilenen içerikleri ile bu alanda hizmet vermektedir. Online eğitim siteleri ve etkinlik siteleri içerisinde adından sıkça söz ettiren ve aktif kullanıcı sayısının oldukça fazla olduğu site, farklı alanlara yönelik eğitim ve etkinlikler sunmaktadır. İlgi uyandıran konuları, yararlı içerikleri ve etkinlikleri ile kullanıcıları tarafından tam not almaktadır.

Denizli’ de 5 adet girişimci ruhlu arkadaş tarafından kurulan ve o günden bugüne dek gelişerek yükselen platform ücretsiz online eğitim siteleri içerisinde üst basamaklarda yer almaktadır. Kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen platform içeriklerini farklı tutmaya özen göstermekte böylece kullanıcılarına farklı deneyimler yaşatabilmeyi hedeflemektedir. Campus platform olarak kendine has, farklı içeriklere sahip bir alandır. Kullanıcıların vitrin düzenleme, vitrin renk uyumu, Photoshop eğitimi gibi farklı konularda içerikler bularak bu alanda gelişmelerine imkân sağlayan www.campusile.com web sitesi 2018 yılından bu yana hem içerik hem de özgün olma konusunda gelişme çalışmaları devam etmektedir. Sizde en farklı konularda deneyim ve eğitim kazanmak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.


  Vice Roleplay Forumu
Posted by: meliketatar - 01-14-2021, 07:23 PM - Forum: My Forum - No Replies

GTA San Andreas yıllardır pek çok oyuncunun ilgisini çeken ve ilk çıktığı günden bugüne dek geliştirilerek daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşatan popüler oyunlardan biridir. Vice Roleplay Forumu, Vice şehri olarak adlandırılan sistemde her gün binlerce oyuncunun kaliteli ve harika zaman geçirebilmesi için tasarlanmış olan bir oyun platformudur. SAMP istemcisi üzerinde gerçekçi rol yapma imkânı sunan platform, oyuncularına en iyi deneyimleri sunmaktadır.  Platform içerisinde ayrıca oyunculara karakter tanıtımları, oluşum tanıtımları gibi forum içerikleri de sunulmakta ve böylece oyuncuya gerekli olan bilgiler açık bir şekilde iletilmektedir.

Platform üzerinde hesap oluşturarak karakter başvurunu yapabilir ve başvurun onaylandıktan sonra Vice şehrinde gerçekçi rol yaparak oyunun tadını çıkartabilirsin. Vice Roleplay platformu oyuncularına GTA San Andreas deneyimini en gerçekçi şekilde sunmayı ve oyuncuların kaliteli vakit geçirmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda sistem gereksinimlerini sürekli yenileyerek ve geliştirerek hizmet veren platform Discord kanalı üzerinden oyunculara merak ettiği konularla ilgili geri dönüş yapmakta ve etkili bir iletişim sağlamaktadır. Sende GTA San Andreas oyununu en gerçekçi deneyimlerle oynamak ve beraberinde binden fazla oyuncu ile beraber online bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsan www.vice-rp.com web sitesini ziyaret edebilir, üyelik oluşturarak karakter başvurunu kolayca yapabilirsin. Başvurun onaylandığı andan itibaren en gerçekçi oyun deneyimini yaşayabilir, online platformda oyun keyfinin tadını çıkartabilirsin.


  Diyarından Organik Mayıs Çayı
Posted by: neleroluyo - 01-14-2021, 06:57 PM - Forum: My Forum - No Replies

Çay gerek hastalıklardan koruma, gerek bağışıklığı güçlendirmede vücuda oldukça faydalı bir bitkidir. Türkiye de çayın en çok sevildiği ülkelerden biridir. 
Çay bitkisinin en iyi dönemi, kışın yorgunluğunu üzerinden attığı mayıs ayında en güçlü ve dinlenmiş şekilde olduğu Mayıs ayıdır.
Biz de Diyarından.com ekibimiz olarak, en kaliteli ve en lezzetli çayları en uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz. Tamamen organik Mayıs çayı ile hem vücudunuza fayda sağlayacak, hem de en kaliteli çay deneyimi yaşamış olacaksınız.
Neden Biz?

  • • Toptan fiyatına, tekli satış yapmaktayız. Mayıs ayı çayı gibi kaliteli bitkileri bu fiyata bulmak imkansız diyebiliriz.
  • • Bu ürün genellikle ihracat ile satıldığı için, marketlerde satılmamaktadır. 
  • • Ürünleriniz sipariş geçtikten kısa bir süre sonra iyice paketlendikten sonra kargoya verilmektedir.
  • • Çeşitli, güvenli ödeme yöntemlerimiz ile, hızlı bir şekilde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.
  • • 7/24 iletişim kanallarımızdan sorunlarınızla ilgili iletişime geçebilirsiniz!
  • • İade şartlarını karşılama durumunda ürünü iade edebilirsiniz!

Ayrıca sitemizde diğer organik ürünlerimizi de en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz! Siz de organik mayıs çayı almak için hemen web sitemizi ziyaret edin, lezzetli ve organik çayın keyfine bakın!


  Dekoratif Tuğla Satış Sitesi
Posted by: meliketatar - 01-14-2021, 12:25 AM - Forum: My Forum - No Replies

Günümüzde yaşam alanlarının farklılaştırılması ve özgün bir tarza sahip olması açısından dekorasyona verilen önem artmıştır. İç ve dış mekân dekorasyonlarında aydınlatma ürünleri, çiçekler, dekoratif tuğla, farklı renklendirmeler ve daha pek çok farklı işlem uygulanabilmektedir. Bu işlemler sayesinde iç ve dış mekanlar daha özgün tasarımlara ev sahipliği yapabilmektedir. Mimarinin önemi yüzyıllardan beri insan hayatında bilinmektedir ancak günümüzde mimarinin yanı sıra dekorasyon kavramının da önemi artmıştır. Bu nedenle gelişen dekorasyon sektörü içerisinde ki ürün çeşitliliğini arttırmaya yönelmiştir. En fazla tercih edilen doğal dekorasyon işlemleri genellikle doğal taş kaplama gibi hem mekâna modern bir hava katan hem de doğallığı yansıtan işlemlerdir.

İç ve dış dekorasyonlar mekânın ya da yaşam alanının kullanıcılarına sağladığı görsel etkinin yanı sıra tercih edilebilirlik açısından da etki etmektedir. Betonarme yapıların her yeri kaplaması ile insanlar daha doğal ortamlara hasret kalmış ve bu nedenle dekorasyonunda patlatma taş, doğal taş ve yeşillendirme çalışmalarının olduğu mekanlar daha fazla tercih edilir olmuştur. Ortama otantik bir görünüm kazandıran bu taş dekorasyon ürünleri Tekno Stone tarafından 2009 yılından bu yana geliştirilmekte olan Güngören Showroom’da müşterilere sunulmaktadır. Firmaya ait ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için www.tasdekorasyon.com.tr adresini ziyaret edebilir, dilediğiniz ürünleri kolayca sipariş edebilirsiniz. Dekorasyonunuza renk katacak taş ürün çeşitlerine tek tıkla sahip olabilirsiniz.